Backsaver GLT

  • Robustná oceľová konštrukcia
  • Jednoduché čistenie
  • Jednoduché ovládanie
  • 3-fázové pripojenie 400 V. / 50 Hz
  • Vhodné na priamy kontakt s potravinami
  • Dvojica, alebo trojica hydraulických piestov
  • Záložný bezpečnostný zvukový signál počas prevádzky stroja + blikajúci LED maják
  • Iba pre stacionárne použitie (bez koliesok)
  • Stupeň krytia IP56 (čiastočná ochrana pred prachom + ochrana voči intenzívne tryskajúcej vode)
Kategória: Značka:

Preklápacie stroje Backsaver sa používajú na zdvíhanie nádob s potravinami ako sú mäso, ryby, zelenina a pod. a následné presúvanie na miesto vyprázdnenia. Nádoba sa plynulým pohybom hydraulického piesta preklopí do zvoleného uhla, čo umožní automatické, alebo manuálne vyprázdnenie nádoby na vybrané miesto.

Zdvíhací a vyklápací stroj Backsaver GLT je určený na plnenie procesných zariadení, ako sú vstrekovače, bubnové miešačky, násypky alebo vyvýšené pásové dopravníky. Model GLT je vybavený špeciálnym systémom zdvíhania a preklápania van Oirschot, ktorý umožňuje zdvihnúť a vysypať akýkoľvek typ veľkého zásobníka, vrátane špeciálneho zásobníka, zásobníka Dolav, kontajnera, veľkoobjemového boxu alebo oktabíny, paletového boxu alebo prepravky. Vďaka dvojitým alebo trojitým hydraulickým tlmičom, prevádzke bez reťaze a kompaktným rozmerom je to neoceniteľný stroj, ktorý si vyžaduje len minimálnu údržbu. Pre ešte väčšiu bezpečnosť je vybavený záložným zvukovým signálom a blikajúcim LED majákom, ktorý varuje ostatných pred tým, že je v prevádzke a tým zaisťuje zvýšenú pozornosť. Bol navrhnutý a vyrábaný v Holandsku od začiatku osemdesiatych rokov a prvé vyrobené modely sa používajú až dodnes.

Prispôsobiteľná výroba tak, aby stroje vyhovovali vašim požiadavkám
Backsaver môže byť vyrobený na mieru tak, aby vyhovoval takmer všetkým potrebám. Každé výrobné zariadenie môže byť iné, pretože každý používateľ môže mať iné požiadavky. Výhodou je teda prispôsobivosť Backsaveru. Pre viac informácií o možnostiach prispôsobenia alebo dostupných doplnkoch nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poskytneme poradenstvo na mieru.


Približná výška pri preklopení 2100 mm (120°)
Uhol preklopenia 0 – 120°
Možnosť zaťaženia 1100 kg
IP krytie IP56
Zdroj energie pripojenie pre 400 V. / 50 Hz

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak o produkt prejavíte záujem napíšte nám, odošlite formulár a my sa vám v krátkom čase ozveme. Pokiaľ si výberom nieste istý, s radosťou vám poradíme a poskytneme potrebné informácie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.