Fibrousové obaly

celulozove obaly kategoria
Celulózové obaly
kolagenove obaly kategoria
klagénové obaly
fibrusove obaly kategoria
Fibrousové obaly
plastove obaly kategoria
Plastové obaly
specialne obaly kategoria
Špeciálne obaly
vegetarianske veganske obaly kategoria
Obaly VEGGIE

Nejlepšie riešenie pre modernú výrobu, kde priemyslové procesy vyžadujú každý deň väčšiu rýchlosť, produktivitu a efektivitu.

fibrusove obaly klasik

RADA CLASSIC

Fibrousové obaly sú celulózové výrobky s vláknitou výstužou.

Ponúkame kompletné riešenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky modernej výroby udenín.

Fibrousové obaly dodajú vášmu hotovému výrobku prirodzený vzhľad a ich rovnomerný kaliber a vynikajúca lúpatelnosť sú na špičkovej úrovni. Vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre krájané produkty. Obaly sú k dispozici v mnohých formách, od narezaných kusov cez „valčeky“ s vysokou hustotou riasenia až po materiály pripravené k použitiu, a umožňujú vám tak dostať maximum z výrobného procesu.

K dispozícii je aj príslušenstvo pre ešte lepší tok procesu a kontrolu produktu.

fibrusove obaly titanium

RADA TITANIUM

Fibrous vo svojej nejlepšej podobe: najvyššia pevnosť pri spracovaní a pri krájaní na plátky. Umožňuje optimalizovať každý krok procesu z hľadiska produktivity a kontinuity: plnenie, spracovanie, lúpanie, krájanie.

fibrous vysoka odolnost

Vysoko odolné a konzistentné obaly

Veľmi pevné obaly, ktoré umožňujú využitie všetkých možností vašich zariadení. Rovnako Vám umožňujú navrhnúť a optimalizovať proces tak, aby ste dosiahli vyššiu produktivitu vďaka lepšej konzistencii.

fibrous vyber farieb

Veľký výber farieb

Vylepšite svoje výrobky mnoho dostupnými farbami alebo s použitím potlače na obaloch. K dispozícii je množstvo veľkostí pre lepšie prispôsobenie produktu požadovanému priemeru.

fibrous spickove riasenie

Špičkové riasenie

Riasenie maximalizuje dĺžku obalu (T-shirr Max) a znižuje počet výmenných cyklov. Pramene s veľkým kalibrom umožňujú použitie väčších plniacich trubiek, čo zvyšuje výkon a kvalitu výroby.

fibrous salamy biela plesen wms

Salámy s bielou plesňou (WMS)

Tento koncept obalov ponúka dobrú integritu obalu a pokrytia bielou plesňou pri dlhej dobe sušenia. Dôležitými parametrami sú tiež dobré vlastnosti pri plnení a krájaní a integrita pri lúpaní. Ideálne pre salámy alebo pre krájané výrobky a sekundárne balenie.