Viacúčelové nože

porcovacie-noze
Porcovacie
porcovacie-manager
Manager
vykostovacie-noze
Vykosťovacie
viacucelove-noze
Viacúčelové
bezpecnostna-rukovat
bezpečná rukoväť
ocielky
Ocieľky

Značka Eicker patrí mezi prémiové značky nesúce označenie MADE IN SOLINGEN a výrobky tejto značky patria medzi špičku v mäsopriemysle. Solingen je nemecké mesto, ktoré je známe hlavne kvalitnou výrobou nožov a nožníc. Dôraz na kvalitu výroby potvrdzuje aj fakt, že ako jediné mesto na svete svoje nože chráni značkoprávnym nariadením.

e6-0

Spoločnosť Eiker má 80 ročné skúsenosti s výrobou profesionálnych nožov v jednej z popredných tovární na svete. Materiály a hotové výrobky sú schválené pre kontakt s potravinami a splňujú požiadavky normy EN ISO 8442. Čepele moderných vysoko kvalitných nožov z masívnej ocele sa po dlhú dobu neotupí a nieje treba ho brúsiť. Ostrie by iba príležitostne malo byť upravené pomocou špeciálnej peny z chróm-vanadovéj ocele. Nože rady „Profi“ sú vyrábané z molybden-vanadovej ocele, čím vznikajú čepele so zvýšenou tvrdosťou.

e6

Rada E6

Táto rukoväť je o niečo kratšia ako rukoväť E7. Má dobrú ochranu prstov a na konci nie je príliš výrazná, takže sa vyhnete otlakom. Rovnako ako pri sérii E3 má táto rukoväť nový povrchový dizajn pre väčšiu odolnosť proti pošmyknutiu. Táto rukoväť je vyrobená z nylonového plastu

e6-1
  • Dodacia doba nožov, ktoré nemáme skladom prebieha približne do 7 – 10 dní.
  • Minimálny odber nožov, ktoré nemáme skladom je 5 kusov.
  • Nože, ktoré máme skladom, posielame ihneď.
  • Minimálny odber nožov, ktoré máme skladom je 1 kus.