Kolagénové obaly

celulozove obaly kategoria
Celulózové obaly
kolagenove obaly kategoria
klagénové obaly
fibrusove obaly kategoria
Fibrousové obaly
plastove obaly kategoria
Plastové obaly
specialne obaly kategoria
Špeciálne obaly
vegetarianske veganske obaly kategoria
Obaly VEGGIE

Tvar, farba, lesk, priehľadnosť, šťavnatosť, na mieru, rôzne formáty a rozmery. Pre tie najoriginálnejšie výrobky.

jedly kolagen

JEDLÝ KOLAGÉN

Široká škála jedlých kolagénových obalov je obľúbená po celom svete už desiatky rokov. Každý jedlý kolagénový obal je určený pre spracované, čerstvé alebo predvarené klobásy či sušené mastné výrobky. Rada obalov vyrábaných na mieru zaisťuje najlepšie spracovanie na všetkých strojoch. Obaly sú pripravené k plneniu a zaisťujú rýchlejšie a čistejšie výrobné procesy. Majú vynikajúce organoleptické vlastnosti.

velke kolagenove obaly

VEĽKÉ KOLAGÉNOVÉ OBALY

Pre všetky výrobky, ktoré vyžadujú tradičný vzhľad. Vyznačujú sa veľkými rozmermi a sú ideálne pre sušené a varené údeniny.

Kolagénové obaly s veľkým kalibrom pre varené a suché údeniny v rovnom i v točenom prevedení sú bezšvové obaly z vysoko kvalitného kolagénu.

Tieto obaly dávajú údeninám tradičný chutný vzhľad vyhľadávaný zákazníkmi.

Či už v podobe „valčekov“, krájaných kusov alebo riasených prameňov, tieto produkty vyrobené na mieru zaisťujú najlepšie spracovanie na všetkých strojoch.

obaly coffinet coffi

COFFI – COFFINET

Kolagénové fólie kryjú mäso, mastné výrobky a emulzie ako druhá kože a umožňujú tak pretvoriť nízkonákladové produkty na vysoko kvalitné výrobky.

Kolagénové fólie „COFFI“ sú k dispozícií v rôznych šírkach a dĺžkach v podobe rolí alebo pásov.

COFFINET sú potravinárske obaly zriasené spoločne s rôznymi vzormi elastických a neelastických sieťok, včetne revolučných sieťok TCN s pevným priemerom, ktoré vám umožňujú vyrábať bez potreby ďalších strojov na aplikáciu obalov alebo sieťok. Coffinet TCN, Total Control Net® je patentovaný a registrovaný produkt spoločnosti Trunet.

obaly bezpecnost a hygiena

Bezpečnosť a hygiena

Vďaka dokonalej sledovateľnosti a neustálemu monitorovaniu výrobného procesu poskytujú naše výrobky vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny.

obaly vysoka efektivita

Vysoká efektivita

Vďaka vynikajúcim rozmerom, homogenite a konzistencii „valčekov“ je možné dosiahnuť konštantnú produktivitu a vysoký výkon.

farebne obaly

Farby

Jedlé kolagénové črievka sú k dispozícii v širokej škále farieb, čo je bezpochyby veľká výhoda pre odlíšenie a atraktívny finálny vzhľad Vašich výrobkov.

obaly na udenie

Údenie

Vynikajúca a dokonale vyvážená absorpcia dymu zaisťuje prvotriednu kultiváciu vône a farby pre bezchybné koncové produkty.