Price

Vždy sa snažíme naším zákazníkom poskytnúť tie najlepšie ceny a preto sa k nám radi vracajú.

Quality

Kladieme dôraz na kvalitu výrobkov, ktoré naším zákazníkom ponúkame. Naši partneri patria medzi špičku vo svojom obore.

Service

Máme skúsených technikov, ktorí vedia poskytnúť profesionálny servis a vždy poradiť ak je to potrebné.

Na nás sa môžete spoľahnúť

PQS Slovakia s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku s obchodným aktivitami v krajinách strednej Európy. S potravinárskym priemyslom na Slovesku nás viažu viac ako 30 ročné skúsenosti, či už ako zastúpenie firmy LASKA Wien, alebo ako samostatná firma. 

Ťažisko našich aktivít spočíva v predaji a v servise nových ako aj použitých strojov, spotrebného pomocného materiálu a náhradných dielov pre potravinárske stroje. V oblasti predaja strojov máme zastúpenie, resp. predajné práva výrobkov od renomovaných výrobcov ako napr. MEDOC, EFA, Lavezzini, MAJA, Inject Star, Backsaver, HAAS Schlachttechnik, OSMA, STRILSYSTEMS a mnohí iní. V oblasti peredaja salámových obalov a pomocných materiálov dodávame výrobky firmy , VISCOFAN, VISKO. 

Dôležitým je i podiel predaja náhradných dielov, spotrebného technického pomocného materiálu, kde realizujeme dodávky náhradných dielov všetkého druhu, rezných zložení a nožov, pilových pásov, mäsirskych a kuchárskych nožov, klíps a podobne od renomovaných výrobcov ako EICKER Solingen, FSCHER France, BOBET, ZICO Germany, ASTOR.

Tešíme sa na plodnú spoluprácu a ostávame s pozdravom.

Pozrite si ponuku našich produktov

Keďže ponuka produktov, ktoré nám naši partneri dodávajú je veľmi široká, väčšinu ponúkame na dopyt a vždy sa snažíme cenovú ponuku upraviť tak, aby zákazník zbytočne nepreplácal skutočnú hodnotu daného produktu. Pokiaľ sa jedná o stroje pre potravinársky priemysel, vieme ponúknuť aj používané  stroje za podstatne nižšiu cenu.

Obchodní partneri

mainca logo