Bezpečnostná rukoväť

porcovacie-noze
Porcovacie
porcovacie-manager
Manager
vykostovacie-noze
Vykosťovacie
viacucelove-noze
Viacúčelové
bezpecnostna-rukovat
bezpečná rukoväť
ocielky
Ocieľky

Značka Eicker patrí mezi prémiové značky nesúce označenie MADE IN SOLINGEN a výrobky tejto značky patria medzi špičku v mäsopriemysle. Solingen je nemecké mesto, ktoré je známe hlavne kvalitnou výrobou nožov a nožníc. Dôraz na kvalitu výroby potvrdzuje aj fakt, že ako jediné mesto na svete svoje nože chráni značkoprávnym nariadením.

E3-0

Spoločnosť Eiker má 80 ročné skúsenosti s výrobou profesionálnych nožov v jednej z popredných tovární na svete. Materiály a hotové výrobky sú schválené pre kontakt s potravinami a splňujú požiadavky normy EN ISO 8442. Čepele moderných vysoko kvalitných nožov z masívnej ocele sa po dlhú dobu neotupí a nieje treba ho brúsiť. Ostrie by iba príležitostne malo byť upravené pomocou špeciálnej peny z chróm-vanadovéj ocele. Nože rady „Profi“ sú vyrábané z molybden-vanadovej ocele, čím vznikajú čepele so zvýšenou tvrdosťou.

Rada E3

Ďalšie pokračovanie série E7. Rukoväť vyrobená z 2 materiálov. Tvrdý plast, ktorý obopína oceľ, slúži ako základ a na vystuženie. Ten je pokrytý tenkou, protišmykovou gumovou vrstvou. Ergonómia je porovnateľná so sériou E7

E3-2
  • Dodacia doba nožov, ktoré nemáme skladom prebieha približne do 7 – 10 dní.
  • Minimálny odber nožov, ktoré nemáme skladom je 5 kusov.
  • Nože, ktoré máme skladom, posielame ihneď.
  • Minimálny odber nožov, ktoré máme skladom je 1 kus.