Vykosťovacie nože

porcovacie-noze
Porcovacie
porcovacie-manager
Manager
vykostovacie-noze
Vykosťovacie
viacucelove-noze
Viacúčelové
bezpecnostna-rukovat
Bezpečná rukoväť
ocielky
Ocieľky

Značka Eicker patrí mezi prémiové značky nesúce označenie MADE IN SOLINGEN a výrobky tejto značky patria medzi špičku v mäsopriemysle. Solingen je nemecké mesto, ktoré je známe hlavne kvalitnou výrobou nožov a nožníc. Dôraz na kvalitu výroby potvrdzuje aj fakt, že ako jediné mesto na svete svoje nože chráni značkoprávnym nariadením.

Spoločnosť Eiker má 80 ročné skúsenosti s výrobou profesionálnych nožov v jednej z popredných tovární na svete. Materiály a hotové výrobky sú schválené pre kontakt s potravinami a splňujú požiadavky normy EN ISO 8442. Čepele moderných vysoko kvalitných nožov z masívnej ocele sa po dlhú dobu neotupí a nieje treba ho brúsiť. Ostrie by iba príležitostne malo byť upravené pomocou špeciálnej peny z chróm-vanadovéj ocele. Nože rady „Profi“ sú vyrábané z molybden-vanadovej ocele, čím vznikajú čepele so zvýšenou tvrdosťou.

rada-e1

Eada E1

Základná rukoväť na vykosťovanie nožov radu E1. Rukoväť je vyrobená z nylonového plastu

rada-e7

Rada E7

Nová rukoväť radu E7 je optimálnym nástrojom na vykosťovanie. Je dlhšia, užšia a tenšia ako naša rukoväť E1. Vďaka tomu sa pohodlnejšie drží a ľahšie sa otáča. Je referenciou, pokiaľ ide o profesionálne vykosťovanie. Rukoväť je vyrobená z nylonového plastu

rada-e8

Rada E8

Ďalšie pokračovanie série E7, vyrobený z 2 materiálov. Tvrdý plast, ktorý obopína oceľ, slúži ako základ a na vystuženie. Ten je pokrytý tenkou, protišmykovou gumovou vrstvou. Ergonómia je porovnateľná so sériou E7.

e1-1
e1-2
e7
e8
  • Dodacia doba nožov, ktoré nemáme skladom prebieha približne do 7 – 10 dní.
  • Minimálny odber nožov, ktoré nemáme skladom je 5 kusov.
  • Nože, ktoré máme skladom, posielame ihneď.
  • Minimálny odber nožov, ktoré máme skladom je 1 kus.