Plastové obaly

celulozove obaly kategoria
Celulózové obaly
kolagenove obaly kategoria
klagénové obaly
fibrusove obaly kategoria
Fibrousové obaly
plastove obaly kategoria
Plastové obaly
specialne obaly kategoria
Špeciálne obaly
vegetarianske veganske obaly kategoria
Obaly VEGGIE

Na mieru navrhnuté nákladovo efektívne umelé obaly s pridanou hodnotou k spracovatelskému mastnému priemyslu. Nová rada plastových riešení s nejlepšími výhodami pre všetky výrobky.

valcovite plastove obaly

Plastové obaly (valcovité)

Rada obalov bez zmršťovacej schopnosti Non–shrink je vhodná pr produkty, ktoré sa krájajú, mrazia alebo balia do sekundárnych obalov.

Jednovrstvové Polyamidové obaly s malým kalibrom umožňujú využiť trvanlivosť a ďalšie výhody plastových obalov pre údeniny menších rozmerov, kde obal zostáva na produkte.

Priepustné obaly predstavujú novinku, ktorá absorbuje a prenáša farbu, chuť a arómu dymu na produkt. Tieto obaly prinášajú na trh obalov výhody dlhšej trvanlivosti a efektivity výroby.

Prémiová rada Caliber control predstavuje vysoko efektívne viacvrstvové obaly, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na spracovateľnosť a trvanlivosť pre širokú škálu produktov.

Obaly pre výrobky spracované vo formách ideálne pre produkty, ako sú napríklad šunky, alebo pre krájanie. K dispozícii sú rôzne verzie bariér s funkčnými mechanickými vlastnosťami, ktoré zvyšujú produkciu šunky pri spracovaní.

Nová rada Natural look dodáva produktom prirodzený vzhľad a tradičné vlastnosti obalov. Patentovaná technológia Vector umožnila vytvoriť špeciálnu radu obalov s hodvábne matným vzhľadom a textúrou s výnimočnou pružnosťou pre neobyčajne prirodzený vzhľad produktov.

viacvrstvove plastove folie

Fólie

Viacvrstvové plastové fólie Nanopack zlepšujú prezentáciu krájaných produktov a zvýrazňujú ich vizuálne vlastnosti, ako sú napríklad farba a lesk.

Vďaka svojmu vynikajúcemu nelepivému (antistatickému) povrchu sú ideálne pre čerstvé, ale aj mrazené produkty.

  • Vhodné pre normálne, stredne rýchle a vysokorýchlostné krájanie.

  • Vynikajúce vlastnosti v procese krájania a prekladania.

  • Výborné mechanické vlastnosti, ktoré umožňujú dosiahnuť až 1700 rezov za minútu.

  • Žiadna potreba pred-zmrazovania.

zmrstovacie obaly

Shrink bags

K novému portfóliu zmršťovacích obalov Vector sa pridávajú vysoko odolné obaly Shrink bags. Vyznačujú sa výnimočnou trvanlivosťou a vďaka vynikajúcim bariérovým vlastnostiam majú vysokú odolnosť proti prepichnutiu kostí. Sú číre, priehľadné, majú vysoký lesk a je možná aj aplikácia potlače.

Zmršťovacie obaly Vector vysoko pevné priľnavé aj nepriľnavé zmršťovacie obaly. Môžu byť použité ako primárne alebo sekundárne obaly pre mastné výrobky, pre varenie za vysokých teplôt alebo ako post-pasterizačné obaly. Vďaka svojej vysokej odolnosti sú obzvlášť vhodné pre balenie ostrých alebo tvrdých produktov. K dispozícii sú varianty s rôznou priľnavosťou k mäsu pre lepšie výsledky pri varení.

Varianty Vector „Cook and Chill“ sú fólie bez zmrťovacej vlastnosti, ktoré umožňujú varenie alebo ohrev vo vode či pare pre použitie v „Cook and Chill“ aplikáciach. Ďalej môžu byť použité v systémoch, kde je produkt plnený ako horúci a rýchlo sa schladzuje, napríklad pre uchovávanie omáčok a pod. v inštitúciach, ako sú hotely, nemocnice atď. Uzatvára sa tepelne alebo klipsňou. Pri automatických vertikálnych plniacich strojoch môžu byť obaly dodávané ako fólie.

obaly univerzalne pouzitie

Obaly na zákazku

Bez ohľadu na zvolený materiál ponúkame nákladovo efektívne riešenie navrhnuté špeciálne tak, aby vyhovovalo požiadavkám každého zákazníka. Na základe technológií a “know-how” je možné upraviť vlastnosti obalu pre maximálny výkon pri výrobe.

obaly vyborne vlastnosti

Vysoká efektívnosť a produktivita

Riasené dĺžky pre najvyššiu produktivitu. Vysoko efektívna bariéra pre maximálnu produktivitu pri varení a vynikajúca priľnavosť k mäsu pre minimálnu potrebu želatínových kapslí, zlepší výrobnú efektivitu, pomôže znížiť náklady a zároveň zvýšiť kvalitu produktu.

obaly siroka skala farby potlac

Široká škála farieb a potlačí

Odlíšte svoju značku a zlepšite svoju pozíciu na trhu vďaka širokej ponuke farebných prevedení a potlačí. Vďaka moderným technológiám tlače je zaistená kvalitná potlač s vynikajúcim rozlíšením.

polyamidove priepustne obaly

Priepustnosť dymu

Rôzne alternatívy pre varené a údené alebo sušené údeniny. Polyamidové obaly s rôznymi úrovňami priepustnosti, ktoré môžu absorbovať chuť a vôňu dymu počas procesu údenia alebo zaisťujú efektívnu stratu vody počas procesu fermentácie a sušenia. Priepustné obaly môžu mať matný povrch a ponúkajú účinnú ochranu pred plesňou bez ďalších úprav.