Obaly Veggie

celulozove obaly kategoria
Celulózové obaly
kolagenove obaly kategoria
klagénové obaly
fibrusove obaly kategoria
Fibrousové obaly
plastove obaly kategoria
Plastové obaly
specialne obaly kategoria
Špeciálne obaly
vegetarianske veganske obaly kategoria
Obaly VEGGIE

Nové unikátne jedlé obaly pre vegetariánske a vegánske produkty. Séria Veggie ponúka alternatívu, ktorá vám pomôže rozšíriť sortiment produktov a udržať krok s aktuálnym trendom.

obaly veggie

Obaly Veggie

Jedlé obaly na rastlinnej báze, vyvinuté špeciálne pre vegetariánske a vegánske produkty. V súlade s dnešnými trendami starostlivosti o zdravie obaly neobsahujú lepok, GMO a ani žiadne alergény. Vďaka 100% rastlinnému pôvodu ide o preferovanú voľbu pre produkty, na ktoré sa vzťahujú rôzne náboženské alebo legislatívne požiadavky či požiadavky na označovanie produktov.

Tieto obaly sú vhodné pre čerstvé a varené produkty, majú dobré vlastnosti pri vyprážaní a veľmi jemný skus. Rovnako ako u iných jedlých obalov ide o obaly pripravené k použitiu a dodávajú sa vo formách „valčekov“. „Valčeky“ je možné jednoducho plniť s klasickými strojmi na plnenie, spájanie a spracovanie mäsa. Vzhľadom k tomu, že obaly sú jedlé, nemusia sa lúpať. Tým sa zlepšuje zmyslový pôžitok, pretože dodá koncovému produktu štruktúru a správnu tuhosť.