Celulózové obaly

celulozove obaly kategoria
Celulózové obaly
kolagenove obaly kategoria
klagénové obaly
fibrusove obaly kategoria
Fibrousové obaly
plastove obaly kategoria
Plastové obaly
specialne obaly kategoria
Špeciálne obaly
vegetarianske veganske obaly kategoria
Obaly VEGGIE

Obaly z celulózy predstavujú bezpečnú voľbu pre všetky typy výrobných systémov a širokú škálu aplikácií. Umožňujú dosiahnuť maximálnu produktivitu pri konzistentnom kalibri.

obaly s malym kalibrom

OBALY S MALÝM KALIBROM

Obaly kombinujú vysokú pružnosť s extrémne konzistentným kalibrom. Počas procesu údenia prepúšťajú požadované farby a príchute, ale nie sú priepustné pre iné nežiaduce arómy. Vďaka ich výnimočnej schopnosti odlúpnutia je zaručené ich bezproblémové priemyselné spracovanie.

Obaly sa dodávajú ako „valčeky“ pripravené k plneniu a môžu sa tak bez problémov prispôsobiť všetkým plniacim systémom.

Sú k dispozícii v širokej škále farieb a s rôznym počtom pruhov pre zjednodušenie procesu výroby a kontroly. Tieto obaly sú vhodné najmä pre údené a neúdené, ale aj pre sušené mastné výrobky a pre spracovanie týchto výrobkov na vysoko rýchlostných lúpačkách.

obaly s velkym kalibrom

OBALY S VEĽKÝM KALIBROM

Permeabilné (priepustné) obaly z regenerovanej celulózy sú priehľadné obaly s vysokým leskom a jasnou potlačou. Čírosť týchto črievok je vizuálne atraktívna a umožňuje spotrebiteľovi vidieť skutočnú podobu produktu.

Obaly z rady C kombinujú optimálnu rovnomernosť s perfektnou pružnosťou pre maximálne prispôsobenie.

Obaly z rady C sú perfektným riešením pre veľké výrobky, ako sú varené, údené alebo neúdené šunky a salámy. Vďaka menšej pružnosti tieto obaly umožňujú dosiahnutie rovnomerného valcovitého tvaru.

Obaly Deli sú pri plnení vysoko pružné a prispôsobivé a umožňujú črievku sformovať sa okolo produktu a vytvoriť prirodzený oválny tvar.

obaly flexmax

Flexmax

Táto nová technológia zväčšuje vnútorný kaliber „valčekov“, čo umožňuje získať črievko s lepšími výrobnými charakteristikami pre vyššiu rýchlosť plnenia a produktivitu. Vyššia hustota „valčeka“ poskytuje viac materiálu pri zachovaní dĺžky „valčeka“ a vnútorného kalibru, čo zaisťuje vyšší výnos výroby.

obaly velke kalibre

Veľké kalibre

Klipsovateľné celulózové obaly vyrábané z veľkých kalibrov 65 až 250 mm. Ponúkajú všetky výhody celulózových črievok a sú priepustné pre dym a paru. Sú k dispozícií aj ako pripravené k plneniu bez predbežnej úpravy alebo bez namáčania.

obaly jednoduche lupanie

Jednoduché lúpanie

Dobrá lúpatelnosť črievok je zárukou rýchlej výroby bez zbytočného prerušovania. Obaly sú obzvlášť vhodné pre použitie s vysoko rýchlostnými lúpačkami.

obaly tienova potlac

Tieňová potlač

Potlač, ktorá obmedzuje priepustnosť dymu a možno ju použiť s prirodzeným aj tekutým dymom. Po procese tepelného spracovania, údenia a lúpania sa na výrobku objaví nápis alebo logo ako svetlejšia oblasť. Efekt tieňovej potlače je originálny spôsob, ako upútať pozornosť zákazníkov.