Sterilsystems OZ60

  • Účinná ozónová sterilizácia vzduchu vďaka platinovej elektróde
  • Použiť iba bez prítomnosti ľudí!
  • Vhodné pre potravinársky priemysel, nemocnice, hotely, gastro, farmaceutický priemysel, hubenie škodcov
  • Proti zápachu, baktériám, vírusom, plesniam atď.
  • Kompaktné puzdro z nerezovej ocele
  • Dĺžka pripájacieho kábla 3m
Kategória: Značka:

Ozónový generátor OZ60 je vhodný na šokovú sterilizáciu a elimináciu zápachu v stredne veľkých až veľkých miestnostiach bez prítomnosti osôb.
OZ60 má kompaktné, praktické puzdro z nerezovej ocele a vysokokvalitné ozónové komponenty. Je veľmi dobrou voľbou pre použitie v potravinárskom priemysle, ale jeho funkciu ocenia aj nemocnice, hotely, reštaurácie a pod.

Pre vytvorenie ozónu z kyslíka OZ60 používa korónový výboj (Corona Discharge) na platinovej elektróde. Na rozdelenie molekúl kyslíka na atómy tento proces využíva silné elektrické pole medzi dvoma elektródami, z ktorých jedna je platina. Následne sa tieto atómy kyslíka potom spájajú s inými molekulami kyslíka, čím vzniká ozón. Platinová elektróda je kľúčovým prvkom v ozónovom generátore, pretože zabezpečuje spoľahlivú a stabilnú produkciu ozónu. OZ60 je určený na dezinfekciu vzduchu v priestoroch, takže je vhodný na elimináciu rôznych zápachov, baktérií, vírusov, plesní a iných patogénov.

Montáž a údržba je jednoduchá a nákladovo nenáročná. Zariadenie je pripravené na zapojenie pomocou 3m pripájacieho kábla.


Rozmery: D/Š/V 248 x 165 x 107 mm
Materiál Nerezová oceľ V2A
Produkcia ozónu Platinová elektróda (4 000 h)
Výstup ozónu 6000 mg/h
Výkon 70 W
Pripojenie 230V ± 10% (50 – 60Hz)
Napájací kábel 3m, EURO zástrčka
Hmotnosť 2,8 kg
Výkon ventilátora 90m³ / h

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak o produkt prejavíte záujem napíšte nám, odošlite formulár a my sa vám v krátkom čase ozveme. Pokiaľ si výberom nieste istý, s radosťou vám poradíme a poskytneme potrebné informácie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.