Sterilsystems OZ75

  • Účinná ozónová UV-C sterilizácia vzduchu, povrchov a eliminácia zápachov
  • Použiť iba bez prítomnosti ľudí!
  • Vhodné pre potravinársky priemysel, nemocnice, hotely, gastro, farmaceutický priemysel, hubenie škodcov
  • Kompaktné puzdro z nerezovej ocele
  • Dĺžka pripájacieho kábla 3m
Kategória: Značka:

Ozónový generátor OZ75 je vhodný na šokovú sterilizáciu a elimináciu zápachu vo veľkých miestnostiach bez prítomnosti osôb. Má kompaktné, praktické puzdro z nerezovej ocele, vysokokvalitné ozónové komponenty a je vhodný najmä na sterilizáciu vzduchu a povrchov vo vlhkom prostredí. Je ideálny na použitie v potravinárskom priemysle, ale jeho funkciu ocenia aj nemocnice, hotely, reštaurácie a podobne. Navyše dokáže UV-C žiarenie v kombinácii s ozónom zničiť aj mikroorganizmy ako baktérie, vírusy a plesne, ktoré môžu byť prítomné vo vzduchu a na povrchoch.

OZ75 je vybavený UV-C lampou, ktorá vytvára ozón a rozptyľovač ozónu, ktorý dokáže rozptýliť ozón do vzduchu v miestnosti. UV-C žiarenie vytvára ozón tým, že rozkladá molekuly kyslíka a vytvára voľné atómy kyslíka, ktoré sa potom spoja s inými molekulami kyslíka a tvoria tak ozón.
Najčistejší ozón bez vedľajších produktov sa vyrába pomocou UV-C žiarenia. Molekuly ozónu rýchlo reagujú s veľkým množstvom organických a anorganických zlúčenín, čo znamená, že pachy sú neutralizované a dezinfikované správne a spoľahlivo. Vzniknutý ozón je počas určitého času úplne spotrebovaný oxidačným procesom a rozkladá sa späť na kyslík.

Montáž a údržba je jednoduchá a nákladovo nenáročná. Zariadenie je pripravené na zapojenie pomocou 3m pripájacieho kábla.


Rozmery: D/Š/V 570 x 255 x 250 mm
Materiál Nerezová oceľ V2A
Produkcia ozónu 4 x ozónový UV žiarič (10 000 h)
Výstup ozónu 7500 mg/h
Výkon 100 W
Pripojenie 230V ± 10% (50 – 60Hz)
Napájací kábel 3m, EURO zástrčka
Hmotnosť 9 kg
Výkon ventilátora 360m³ / h

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak o produkt prejavíte záujem napíšte nám, odošlite formulár a my sa vám v krátkom čase ozveme. Pokiaľ si výberom nieste istý, s radosťou vám poradíme a poskytneme potrebné informácie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.